Adam Zawielak

psychoterapeuta, psycholog i coach

autor.jpgKwalifikacje w psychologii

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji - absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku  Psychologia - specjalność kliniczna.

Ukończyłem 4-letnie, jednolite i całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii prowadzone przez Katedrę Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie pod kierownictwem prof. Jerzego Aleksandrowicza.
Kurs ten przygotowuje do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i jest przez nie atestowany.

W terapii stosuję podejście integracyjne, którego osią jest psychoterapia psychodynamiczna i poznawcza ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania psychoterapii w lecznictwie. Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii tegoż towarzystwa.
Jako psycholog i psychoterapeuta kieruję się w swojej pracy zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Kwalifikacje w zarządzaniu

Jestem absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na kierunku Teoria i Publicystyka Ekonomiczna. Ukończyłem też liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i marketingu w Polsce i zagranicą.
Jestem czynnym zawodowo menadżerem z ponad 15-letnim doświadczeniem w strukturach sprzedaży i marketingu – pracowałem m.in. w branży FMCG (Imperial Tobacco – d. Reemtsma, Dramers), telekomunikacyjnej (Telekomunikacja Polska), reklamowej (GPD Advertising) i edukacyjnej (TEB Edukacja). Pracowałem też dla takich klientów jak BP, Kompania Piwowarska i BZ WBK.
W swojej karierze zawodowej zajmowałem się m.in.: badaniami rynkowymi, planowaniem mediów, zarządzaniem produktem, trade marketingiem, marketingiem bezpośrednim, obsługą klienta i zarządzaniem strukturami sprzedaży oraz tworzeniem i wdrażaniem strategii. Pracowałem dla wielu marek polskich i międzynarodowych. Mam na swoim koncie kilkanaście publikacji z zakresu marketingu i sprzedaży w m.in.: one2one, Twój Biznes.

Stale poszerzam swoją wiedzę przez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach zarówno w zakresie psychologii jak i zarządzania.

Ważne linki:
Kodeks etyczny zawodu psychologa
http://ptp.org.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=29

Kodeks Etyki Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii
http://psychiatria.org.pl/sekcja_naukowa_psychoterapii

Lista psychoterapeutów i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego
http://static2.medforum.pl/upload/file/SNP/LISTA_www_2016_06_06.pdf